Godziny Otwarcia: pn - pt : 7:00 - 15:00
tel/fax: (59) 814 48 11/814 42 77

Struktura

 

 

Grzegorz Nosewicz

Prezes Zarządu

g.nosewicz@zgkustka.pl

Odpowiedzialny za całokształt spraw związanych z funkcjonowaniem zakładu, reprezentowanie firmy w kontaktach z otoczeniem.

 

Elżbieta Stasiak

Główny Księgowy

e.stasiak@zgkustka.pl

Odpowiedzialna za finanse i księgowość spółki.

 

Łukasz Synowiec

Kierownik zieleni i oczyszczania miasta

l.synowiec@zgkustka.pl

Odpowiedzialny za zagadnienia architektury zieleni i nadzorowanie oczyszczania miasta.

 

Magdalena Wolska

Kierownik transportu

m.wolska@zgkustka.pl

Odpowiedzialna za zakładowe środki transportu i sprzęt.

 

Jakub Wróblewski

Referent ds. transportu

j.wroblewski@zgkustka.pl

Odpowiedzialny za sprawy związane z wywozem nieczystości.

 

Anna Bancuk

Specjalista ds kadr, płac i zamówień publicznych

a.bancuk@zgkustka.pl

Odpowiedzialna za płace, kadry oraz zamówienia publiczne.

 

 

Aneta Wolczyk

Księgowa

a.wolczyk@zgkustka.pl

Odpowiedzialna za sprawy księgowe i windykację.